Zarząd Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych jako współorganizator wydarzenia konferencyjno-targowego „Dni dla  Biznesu –  Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy”,  które odbędzie w dniu 7 grudnia 2021r. (wtorek) w Kielcach ma zaszczyt zaprosić doradców podatkowych do udziału w tym wydarzeniu .

 

„Dni dla biznesu” to cykliczna impreza przeznaczona dla wszystkich podmiotów bezpośrednio i pośrednio związanych z działalnością gospodarczą i rozwojem przedsiębiorczości w Polsce. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy współpracy przedsiębiorców ze specjalistami otoczenia prawno-podatkowego, możliwość dyskusji i wymiany poglądów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Dni dla Biznesu będzie Polski Ład oraz związane z nim zmiany w podatkach dla przedsiębiorców.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w merytorycznej części konferencyjnej z udziałem prelegentów mających realny wpływ na tworzenie i stosowanie prawa gospodarczego, a w szczególności prawa podatkowego w naszym kraju. Wśród szacownego grona wykładowców znajdują się między innymi: prof. dr. hab. Witold Modzelewski oraz prof. UEK dr. hab. Artur Hołda.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach, Polskiej Izby Biegłych Rewidentów Oddział Regionalny w Kielcach oraz Targów Kielce.

 

W załączeniu przekazujemy Państwu plan konferencji ”Dni dla Biznesu - Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy”.

 

Konferencja odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1 w godz. 9:30 – 14:30

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W celu  uzyskania punktów za udział w konferencji prosimy Doradców Podatkowych o rejestrację na stronie "mDoradca". do 2 grudnia 2021 r. 


W ramach promocji zawodu Doradcy Podatkowego, Zarząd Świętokrzyskiego Oddziału KIDP, zwraca się  z uprzejmą prośbą o przesłanie zaproszenia do udziału w  Konferencji  klientów kancelarii. Udział w konferencji jest bezpłatny, po rejestracji na stronie wydarzenia: https://www.targikielce.pl/dni-dla-biznesu/zglos-udzial


Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Zarząd Świętokrzyskiego Oddziału

Krajowej Izby Doradców Podatkowych


DATA PUBLIKACJI: 2021-11-26 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania